official broadcaster

06:00 ETV өнөөдөр
06:05 Тод харуулна HD: Дэлхийн гайхамшигт газруудаар
07:40 Тод мэдээ
08:00 МУ-ын ерөнхийлөгч Ц.Элбэгдорж: "Хуулийн засаглал - Хүүхдийн оролцоо"
09:05 "Худууд" ОАУСК /36 р анги/
10:00 Тод мэдээ
10:15 Эрүүл Монгол иргэн хөтөлбөр
10:35 Оддын амьдрал: Т-ара
10:50 "Миний охин Сү Ёон" олон ангит кино /49-р анги/ 15+
12:00 Тод мэдээ
12:15 Аз жаргалтай өдөр хөтөлбөр
13:15 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" анимэ
13:40 "Скандинавын хойгийн онгон байгаль" баримтат кино
14:30 "Наранцацралт сангийн 10 жилийн ой"  Дундговь аймгаас бэлтгэв
15:10 Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 
17:00 Тод мэдээ
17:25 "Хөгжилтэй Бөмбөөлэйнүүд" хүүхэлдэйн кино
​17:50 Т-ара хамтлагийг хэн сайн мэдэх вэ шууд нэвтрүүлэг
18:35 Бизнес тайм
19:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
20:20 Оддын амьдрал: Т-ара
20:40 "Миний охин Сү Ёон" олон ангит кино /49-р анги/ 15+
22:00 Тод мэдээ
22:20 Монгол мал хөтөлбөр: "Альпин Өвөрхангайд"
22:40 "Дарангуйлагч" УСК 18+

00:30 "К-поп Парист" концерт /1 хэсэг/

02:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

03:00 ETV маргааш

06:00 ETV өнөөдөр
06:05 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
07:00 "Наруто барилдлага" анимэ
08:40 Дэлхийн зөн үзүүлж байна: "Бизнес ба боломж
"09:05 "Худууд" ОАУСК /37 р анги/
10:00 Тод мэдээ
10:15 Монгол мал хөтөлбөр: "Альпин Өвөрхангайд"
10:35 "Who is Who" шууд ярилцлага 
10:55 "Миний охин Сү Ёон" олон ангит кино /49-р анги/ 15+
12:00 Тод мэдээ
12:15 Аз жаргалтай өдөр хөтөлбөр
13:15 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" анимэ
13:40 Хэнтийн аймгийн Дархан сумын 90 жилийн ойн баяр наадмын хурдан моридын уралдаан
15:20 Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 
17:00 Тод мэдээ
17:25 "Хөгжилтэй Бөмбөөлэйнүүд" хүүхэлдэйн кино
17:50 "Т-ара хамтлагийг хэн сайн мэдэх вэ" шууд нэвтрүүлэг
18:30 Бизнес тайм
19:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
20:20 Монгол мал хөтөлбөр
20:40 "Миний охин Сү Ёон" олон ангит кино /50-р анги/ 15+
22:00 Тод мэдээ
22:20 Доз энтертайнмэнт: "Кино шиг амьдрал"
22:35 "T-ara хамтлаг"
23:00 "Миний аав баатар" УСК 18+

01:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

02:00 ETV маргааш

06:00 ETV өнөөдөр
06:05 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
07:00 "К-поп Парист" концерт /1 хэсэг/
08:00 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" анимэ
08:30 Хоолны цаг шоу
09:05 "Худууд" ОАУСК /38 р анги/
10:00 Тод мэдээ
10:15 Доз энтертайнмэнт: "Кино шиг амьдрал"
10:30 Монгол мал хөтөлбөр
10:50 "Миний охин Сү Ёон" олон ангит кино /50-р анги/ 15+
12:00 Тод мэдээ
12:15 Аз жаргалтай өдөр хөтөлбөр
13:15 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" анимэ
13:40 Товхон ханы Буган халиун ажнайн нэрэмжит наадам
15:20 Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 
17:00 Тод мэдээ
17:25 "Хөгжилтэй Бөмбөөлэйнүүд" хүүхэлдэйн кино
17:50 "Т-ара хамтлагийг хэн сайн мэдэх вэ" шууд нэвтрүүлэг
18:30 Бизнес тайм
19:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
20:20 Эрүүл Монгол Иргэн хөтөлбөр: "Үе мөчний үрэвсэл"
21:40 "Сургууль - 2013" олон ангит кино / 01 р анги/ 15+
22:00 Тод мэдээ
22:20 Оддын амьдрал Т-ага
​22:50 "Энэ бол дайн" уран сайхны кино 15+ 

00:50 "К-поп Парист" концерт /2 хэсэг/

02:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

03:00 ETV маргааш

06:00 ETV өнөөдөр
06:05 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
07:00 "Алтан намар" концерт /2 хэсэг/
08:10 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" анимэ
08:35 "Монгол ёс" нэвтрүүлэг
09:05 "Худууд" ОАУСК /39 р анги/
10:00 Тод мэдээ
10:15 Эрүүл Монгол Иргэн хөтөлбөр: "Үе мөчний үрэвсэл"
10:35 Т-ара ба К-поп одод Монголд нэвтрүүлэг
10:50 "Сургууль - 2013" олон ангит кино / 01 р анги/ 15+
12:00 Тод мэдээ
12:15 Аз жаргалтай өдөр хөтөлбөр
13:15 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" анимэ
13:40 Дуулах өдөр дуун цэнгүүн
14:20 Цэндийн хүрэн морины хөшөөг мөнхөлөх наадам
15:00 Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 
17:00 Тод мэдээ
17:25 "Хөгжилтэй Бөмбөөлэйнүүд" хүүхэлдэйн кино
17:50 "Т-ара хамтлагийг хэн сайн мэдэх вэ" шууд нэвтрүүлэг
18:30 Бизнес тайм
19:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
20:20 Эрүүл Монгол Иргэн Хөтөлбөр: "Зүрх судасны өвчин"
21:40 "Сургууль - 2013" олон ангит кино / 02 р анги/ 15+
22:05 Тод мэдээ
22:25 Т-ара ба К-поп одод Монголд нэвтрүүлэг
22:45 "Ногоон хэдгэнэ" уран сайхны кино 15+

01:10 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

02:10 ETV маргааш

06:00 ETV өнөөдөр
06:05 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
07:00 "К-поп Парист" концерт /1 хэсэг/
08:00 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" аниме
08:25 "Наранцацралт сангийн 10 жилийн ой"  Дундговь аймгаас бэлтгэв
09:05 "Худууд" ОАУСК /40 р анги/
10:00 Тод мэдээ
10:15 "Өнгө төрх" нэвтрүүлэг
10:35 "Т-ара ба К-поп одууд Монголд" нэвтрүүлэг
10:50 "Сургууль - 2013" олон ангит кино / 02 р анги/ 15+
12:00 Тод мэдээ
12:15 Аз жаргалтай өдөр хөтөлбөр
13:15 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" анимэ
13:40 "T-ara Японд" концерт
15:00 Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 
17:00 Тод мэдээ
17:25 "Хөгжилтэй Бөмбөөлэйнүүд" хүүхэлдэйн кино
17:50 "Т-ара хамтлагийг хэн сайн мэдэх вэ" шууд нэвтрүүлэг
18:30 Бизнес тайм
19:00 Тод мэдээ
20:20 Эрүүл Монгол Иргэн Хөтөлбөр: "Зүрх судасны өвчин"
20:40 "Сургууль - 2013" олон ангит кино / 03 р анги/ 15+
22:00 Тод мэдээ
22:20 "Т-ара ба К-поп одууд Монголд" нэвтрүүлэг
22:40 "Итальчууд Орос оронд хөглөсөн нь" уран сайхны кино 

00:45 "T-ara Японд" концерт

02:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

03:00 ETV маргааш

06:00 ETV өнөөдөр
06:05 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
07:00 "К-поп Парист" концерт /2 хэсэг/
08:00 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" анимэ
08:25 Дуулах өдөр - дуун цэнгүүн
09:05 "Худууд" ОАУСК /41 р анги/
10:00 "Т-ара ба К-поп одууд Монголд" нэвтрүүлэг
10:30 Эрүүл Монгол Иргэн Хөтөлбөр: "Зүрх судасны өвчин"
10:50 "Сургууль - 2013" олон ангит кино /03-р анги/ 15+
12:00 Тод мэдээ
12:15 Аз жаргалтай өдөр хөтөлбөр
12:45 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" анимэ
13:10 Суман хүрэн морины түмэн эх - алтан жолоо шагналын мялаалга наадам
14:10 Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 
16:10 "Т-ара хамтлагийг хэн сайн мэдэх вэ" шууд нэвтрүүлэг
17:00 Тод мэдээ
17:25 "Хөгжилтэй Бөмбөөлэйнүүд" хүүхэлдэйн кино
17:50 Solo music
18:30 Бизнес тайм
19:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
20:00 "Who is Who" шууд ярилцлага
20:30 Хоолны цаг шоу
21:10 "Бид" хэлэлцүүлэг
22:00 Тод мэдээ
22:20 "Т-ара ба К-поп одууд Монголд" нэвтрүүлэг
22:40 "Хар хувцастнууд- 3" уран сайхны кино 15+

00:40 "Алтан намар" концерт

01:40 ХБ хошин шоу

02:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр

03:00 ETV маргааш

09.02 Даваа гараг

06:00 ETV өнөөдөр
06:05 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
07:00 "9" хүүхэлдэйн кино
08:20 Solo music
08:25 "Хоолны цаг" шоу
08:55 Тод харуулна...
09:05 "Худууд" ОАУСК /35 р анги/
10:00 "Дарханы түмэн эх" Халзан морины хөшөөний наадам
11:30 "Who is Who"  ярилцлага
12:00 Аз жаргалтай өдөр хөтөлбөр
12:30 "Күрокогийн сагсан бөмбөг" аниме
12:55 "Т-ара хамтлагийг хэн сайн мэдэх вэ" шууд нэвтрүүлэг
13:30 Дрифтийн улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
16:00 Жудо бөхийн дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээн 
18:00 Дэлхийн зөн үзүүлж байна: "Бизнес ба боломж"
18:30 Бизнес тайм
19:00 "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
19:30 Эрүүл Монгол Иргэн Хөтөлбөр
20:00 Univision HD монгол кино төсөл: Мартагдашгүй намар МУСК
21:40 "Т-ара ба К-поп одууд Монголд" нэвтрүүлэг
22:00 Тод мэдээ
22:20 "Өлсгөлөн тулаан" уран сайхны кино 15+

01:00 ETV маргааш

09.03 Мягмар гараг

09.04 Лхагва гараг

09.05 Пүрэв гараг

09.06 Баасан гараг

09.08 Ням гараг

09.07 Бямба гараг

Тэико дунд сургуулийн сагсан бөмбөгийн баг. Гишүүд нь зуу гарч, гурван жил дараалан ялснаараа бахархдаг маш хүчирхэг баг. Тэр гялалзсан түүхийнхээ дунд, хамгийн шилдэг гэж дуудагдаж, арван жилд ганц гарч ирдэг гэгддэг гоц авьяастай таван гишүүн байсан нь "Гайхамшгийн бүрдэл" гэгддэг. Гэвч, Гайхамшгийн бүрдэлд хачин цуу яриа байсан. Хэн ч мэдэхгүй тоглолтод орсон тэмдэглэл ч байдаггүй, хэн ч тоолгүй гоц авьяастай тавыг орхин явсан тоглогч юм. Тэрхүү тоглогч өөр сургуульд шилжин орж тэндхийн сагсан бөмбөгийн клубд элссэнээр үйл явдал эхлэх болно.
"КҮРОКОГИЙН САГСАН БӨМБӨГ" 

ЦУВРАЛ АНИМЕ ӨДӨР ETV HD ТЕЛЕВИЗЭЭР

Солонгосын Core Contest Media Group-ийн доор 2009 онд анх байгуулагдаж байсан T-ARA хамтлагийн гишүүдийн тайзны арын амьдрал тэдний гуниг, баяр хөөр, хөдөлмөр тэмцлийн тухай өгүүлэх "T-ara оддын амьдрал" цуврал нэвтрүүлгийг эрхэм үзэгч та өдөр бүр ETVHD телевизээр хүлээн авч үзээрэ.

2013 оны 09 сарын 02 -наас 09 сарын 08 өдрийн ETVHD сувгийн хөтөлбөр

2014 оны хөмбөмбөгийн

Дэлхийн аварга шалгаруулах тэмцээний албан ёсны түнш

09 сарын 02 өдөр
22:40 "Дарангуйлагч"
УСК 18+